Korzenie naszego zakładu sięgają początku lat dziewięćdziesiątych gdy zaczynaliśmy jako narzędziownia. Dlatego posiadamy doświadczenie w zakresie konstruowania i budowy narzędzi (zwłaszcza wykrojników, tłoczników), oprzyrządowania czy przyrządów kontrolnych i montażowych.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętej budowie maszyn. Działamy w ramach szwajcarskiego koncernu Rychiger AG, dostarczając naszym partnerom precyzyjnie wykonane podzespoły i części maszyn, stosowane w m. in. przemyśle farmaceutycznym czy spożywczym.
Z naszej strony możemy zaoferować szeroki zakres usług – od wytworzenia pojedynczej sztuki, przez skomplikowane podzespoły na maszynach i urządzeniach projektowanych pod określony wyrób lub proces. 
Posiadamy w swym portfolio szeroki zakres prac oferując frezowanie z użyciem 3D CAD/CAM , 3 i 5-osiowej obróbki CNC, toczenie CNC i konwencjonalne, szlifowanie CNC i konwencjonalne, 5-osiową obróbkę elektroerozyjną na elektrowycinarkach drutowych CNC, spawanie, prace ślusarskie.
Do dyspozycji jest ok. 300 m2 powierzchni montażowej.
Zmotywowani i starannie wybrani pracownicy, długoletnie doświadczenie jak też nowoczesna siedziba zakładu powodują, że RYCHIGER Poland Sp. z o.o. jest idealnym partnerem dla Państwa firmy.